KONST / Litografier / Grafiskt blad 13989457
nr 1398 9457
Karl Gabor
(f. 1947), Sverige
Grafiskt blad, "Ada" (Ada Byron Lovelace). Signerad, daterad -00. Motivet: 19x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Karl Gabor, svensk fotograf född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:52:22
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr